Ohlasy 

Stankovičová

13.3.2013  23.20

Navštěvuji institut paní Margetové a nemohu nenapsat jak mi masáže prospívají. Nejde jen o masáž samotnou, která je velmi kvalitně a odborně prováděna, ale také o profesionální přístup a důraz na detaily prostředí a atmosféru.

Děkuji a přeji mnoho úspěchů.

Hedvika

2.4.2013 at 20.55

Prostě Hvězda Sokolova.

Profesionální a přitom velice lidský přístup obou masérek.

Potvrzují svou prací a přístupem, že se opravdu o člověka dokáží postarat kompletně.

Umí pomoci jak s bolestma na těle, tak s bolestma na duši.

Vřele doporučuji všem…

A moc děkuji.

Jirka

2.4.2013 at 21.37

Fakt dost dobrý. Není to sice o jedné masáži, ale rozhodně to stojí za to.

Jsem po dvou letech urputných bolestech zad opět bez bolesti.

Byl jsem se dokonce i projít s paní Margetovou na terapii s holema a to mě dostalo úplně.

To se nedá nedoporučit.

Káťa

3.4.2013 at 20.44

Jsem naprosto spokojená s prací, přístupem a hlavně s výkladem obou masérek.

Již podruhé chodím na celý cyklus manuálních lymfatických masáží a stále mě překvapuje, jak mi je lehce a dobře. Je to velice příjemná a zdravá masáž.

Doporučuji

Andrea

5.4.2013 at 18.15

Ani já, nemohu napsat cokoli jiného. :-) Už jen to prostředí, atmosféra, celkový přístup dodá energii a příjemný pocit. A masáže, úžasný. :-) ) Mohu jen doporučit.

Andrea Liďáková

7.4.2013 at 17.27 

Též souhlasím s chválou na masáže a celkovým lidským a milým přístupem. Vřele doporučuji.

Maruška

8.4.2013 at 21.23

K mému údivu jsem dala na terapii k paní Romaně svého osmiletého syna a ještě jsem si v době kdy ona se mu intenzivně věnovala mohla ve stejném patře zacvičit jógu.

Po cvičení jsem si vyzvedla syna, který od té doby nemluví o ničem jiném.

A já se musím přiznat, že nechápu co všechno spolu dělali, ale jedno vím jistě.

Vše co mi paní Romana při předání syna zdělila naprosto sedí.

Musela jsem se s tímto zážitkem podělit a vřele všem doporučit.

Děkuji všem z Institutu RM.

Maruška

Pavel

11.4.2013 at 8.59

Včera jsem byl poprvé v RM-institut a již teď vím na 100%, že to rozhodně nebylo naposledy.

Tak milý, vřelý, sympatický a zároveň profesiální přístup, jakého se mi zde ze strany masérky dostalo, se dnes v Čechách objevuje opravdu jen velmi zřídka a já si toho velmi cenním. Dále bych chtěl vyzdvihnout masáž samotnou. Odcházel jsem odtud odpočatý a spokojený a dnes se cítím jako nový člověk :) . Celý tento můj kladný dojem podrhlo také velmi vřelé a sympatické prostředí, které RM-institut nabízí.

Děkuji moc za tuto výbornou zkušenost, už teď se těším na další návštěvu u Vás.

Přeji Vám spoustu tak spokojených klientů, jakým jsem já a zároveň Vás všem vřele doporučuji.

Zdeněk

16.4.2013 at 18.45

Původně jsem si myslel , že jdu na normální klasickou masáž, ale v Institutu mi pomohly nejen masáží, ale umí poradit, doporučit a nakonec nabídnout takové možnosti pro návrat k životu bez bolesti, že jsem nevěřil svým očím ani uším. A ten pocit po masáži- no prostě okamžitá úleva. Hned jsem koupil dárkový šek i pro svou ženu. A vřele doporučím všem svým kamarádům. Konečně zas lidičky, kteří jsou na správném místě. Děkuji za výborné služby i výklad a krásné prostředí.

Petra

22.4.2013 at 19.35

Dnes jsem poprvé navštívila tento úžasný institut paní Romany Margetové, mohu vřele doporučit, je zde velice milé a sympatické prostředí, paní Romana i její kolegyně jsou velice sympatické a příjemné a též profesionální, dozvěděla jsem se spoustu informací a ze studia jsem odešla plná energie a pozitivní nálady.Bylo mi úžasně a určitě jsem nebyla ve studiu naposledy a ráda se vrátím a vyzkouším něco dalšího!!! Moc doporučuji a opět se těším na další návštěvu!!

Petra

24.4.2013 at 11.51

Dobrý den, v tomto týdnu jsem poprvé navštívila paní Margetovou.Velmi se mi zde líbilo, ve studiu je velmi milé prostředí,paní Margetová s kolegyní jsou velice sympatické,ochotné a příjemné.Celá procedura probíhala ve velmi příjemném duchu, po kterém mi bylo vše vysvětleno a na mé otázky odpovězeno.Velice profesionální a milý přístup.Ráda se sem vrátím a budu zde ralaxovat a užívat si báječné atmosféry tohoto studia a dvou příjemných dam.Domů odejdu s pocitem pohody a plna energie.

Petra a Pavel

26.4.2013 at 18.30

Chválíme přístup a umění Romany a Daniely,holky přesně ví,co dělají a dělají to dobře,pomáhají na těle i na duši,můžeme jen doporučit.Těšíme se na další návštěvu.

Eva

4.5.2013 at 18.44

Navštívit institut Romany Margetové ? Určitě !!!! Přístup masérek Romany a Daniely je velice profesinální a nejde jenom o tělo , ale i o duši. Prostředí je velice sympatické , a služby i s výkladem, Návštěva tohoto studia je pohlazením na tělě i duši. Určitě tento institut znovu navštívím.

Michal

7.5.2013 at 20.30

Dobrý den. Byl jsem po třetí na masáži zad a opravě levého ramene, a v klidu a pohodě můžu v práci makat jak čert. Než mě moje hodná manželka poprvé objednala na masáž, chodil jsem s ramenem na opichy k ortopedovi, který mi sdělil, že je to nevratný stav. Teď jsem v pohodě, rameno nebolí a nemusím se ráno budit s pocitem a stavem, že se budu zase 2 hodiny rozhýbávat a trpět bolestí. Díky moc, jste skvělé. Michal

Lenka

24.5.2013 at 15.58

Dobrý den. Priessnitz walking byl super. Přišla jsem domů pozitivně naladěná a zdravě unavená

Denisa

10.6.2013 at 19.16

Jsem ráda za to, že jste a hlavně za to, že můžu být poblíž. Díky za všechny a hlavně za tebe Romanko. Za to všechno, co děláš pro ostatní. Šamanské bubnování, konstelace, meditace, zdravotní cvičení …. Prostě vše co tento Institut nabízí je pro nás přínosem.

Vaňkovi

11.6.2013 at 18.42

Děkujeme Romaně Margetové za mimořádný , velmi příjemný večer a úžasnou atmosféru na Jesenici při Šamanském bubnování.Manželé Vaňkovi

Vendula

23.6.2013 at 20.26

Institut RM je úžasné místo pro relax, rozvíjení a sdílení s ostatními.

Doporučuji všem zajděte- budete mile překvapeny co tam všechno nabízí.

Holky si snad poradí se vším. Chválím.

Iveta

8.7.2013 at 17.53

Dozvěděla jsem se o třídenním pobytu pořádaném paní Margetovou a moc mě mrzí, že jsem mohla v její společnosti strávit pouze jeden den. Ale děkuji i za to, že nám poskytla tuto možnost.Byla jsem u ní v sobotu a nelituji jediné minuty. Program byl skvěle připraven, společnost usměvavých lidí, zdravé občerstvení s očistnou koupelí a s krásným cvičením v přírodě. Nechybělo ani krmení ohně a půlnoční meditace. Kartářka, numerološka a reflexní terapie ani nevím co bylo nejlepší- asi všechno. Děkuji za skvělý zážitek a příští rok už určitě na celý pobyt. Těším se na další akci.

Iveta

IVETKA

19.7.2013 at 19.34

KRÁSNÝ DEN, KTERÝ JSEM MOHLA STRÁVIT U TEBE S TVÝMI PŘÁTELI A ÚŽASNÝMI TO LIDMI, OPRAVDU NEZAPOMENU!!. JSEM RÁDA, ŽE JSEM JE MOHLA POZNAT , NĚČEMU SE NAUČIT !! MOC SE TĚŠÍM V SRPNU NA DALŠÍ TVŮJ PROGRAM A VEZMU OPĚT MÉ KAMARÁDKY, KTERÉ BYLY TAK JAKO JÁ VELICE SPOKOJENÉ, SUPER AKCE. ÚŽASNÁ A MILÁ ATMOSFÉRA A BEZVADNÁ POHOSTINOST , KTERÁ BYLA S TVÉ STRANY OD SRDÍČKA A DĚKUJI I ZA SVÉ KAMARÁDKY TVÉ SESTŘE ZA PŘÍJEMNOU A DOKONALOU OCHOTU TI POMÁHAT. SUPER!! MOC SE TĚŠÍM NA NOVÉ A SPŘÍZNĚNÉ DUŠIČKY, KTEŘÍ JSOU V TÉTO USPĚCHANÉ DOBĚ POTŘEBA A JE MILÉ, KDYŽ SE NAD SEBOU POZASTAVÍME A POPOVÍDÁME SI S LIDMI, KTEŘÍ NÁS NEZNAJÍ, ALE CHÁPOU A POMOHOU, TĚCH JE OPRAVDU MÁLO A VĚŘÍM, ŽE DÍKY TVÉ INICIATIVĚ V INSTITUTU RM JICH BUDE ČÍM DÁL TÍM VÍCE A MOC BYCH SI TO PŘÁLA.POZITIVNÍ ENERGII MY URČITĚ PŘEDALI A JÁ SE JÍ BUDU POKOUŠET POSÍLAT DÁL . DĚKUJI ROMANKO MOC !! JSI ÚŽASNÝ ČLOVĚK !! IVČA.

Hanka

26.8.2013 at 17.39

Romanko, děkuji ti moc za krásný den, který jsi pro mne a ostatní lidičky připravila se svou sestrou a kolegyňkou

Atmosféra byla úžasná a nezapomenutelná. Den strávený v klidu a pohodě v lůně přírody mi dal opravdu mnoho, splnilo to svůj cíl, se kterým jsem na tvou akci jela. A věřím tomu, že nejen mne se povedlo najít další cestu do duchovního života, pracovat s pozitivní energií a předávat ji dále.

Přeji ti do této další iniciativy v INSTITUTU RM hodně lidiček, jenž díky předávání tvé pozitivní energie najdou správný smysl života. Hanka

Naďa

13.9.2013 at 6.41

Hezký den milá Romanko,

chtěla bych poděkovat za pro mě velice příjemně strávenou očistnou sobotu na Jesenici.

Nabytý program od ranních hodin spojený s návratem k přírodě.

Očistná koupel v Jesenici, chůze v ranní rose, snídaně v trávě, seznámení se zdravým způspbem stravování, kombinace jednotlivých potravin po kterých se člověk cítí sytý, ne unavený jako při klasickém stravování..

Jednotlivé body programu proloženy cvičením chi kung.

Odpolední a večerní meditace. Posezení u ohně doplněné hudbou na kytaru a vyjádření každé z účastnic k očistné sobotě.

Všechny body programu byly s náležitým výkladem, proč zrovna teď děláme určitou činnost.

Velký dík patří také tvé sestře, která nám zdravé lahůdky a dostatek nápojů po celý den připravovala.

Vřele doporučuji dalším zájemcům a těším se na další programy Institutu Naďa

PS: Omlouvám se za pozdní poděkování – čas, čas :)

Kontaktní informace

Romana Fojtíková (Margetová)
Staré náměstí 23
Sokolov
356 01
Česká republika
IČ:
75550245
DIČ
Účet : ČESKÁ SPOŘITELNA :2425758369/0800