Romana Margetová

Něco málo o mé osobě.

Motto: Moudrost, úcta, zdraví, láska, svoboda.

Institut Romany MargetovéJmenuji se Romana Margetová a už od dětství jsem cítila, že chci pracovat s lidmi. Osmnáct let jsem pracovala ve školství jako učitelka ve školce, na základní škole i jako vychovatelka na internátě.

Organizovala jsem také pobyty pro děti na farách , kde hlavní filozofie byla soužití dětí s přírodou, v pokoře a hlavně bez techniky. Zpěv a dětský úsměv nám byli poděkováním.

Nepopírám, že jsem ve svém životě a na své vnitřní cestě nenarazila i na úskalí života, ale mohu s úctou, s hrdostí a láskou k sobě samé říci, že to byly pouze dobré zkušenosti života, bez kterých bych dnes nevěděla kdo vlastně jsem.
Tenkrát ne příliš spokojená s cestou, kterou se ubíral můj život, jsem se rozhodla změnit jeho směr a věnovat se tomu, co mě bude bavit a uspokojovat, a začala jsem nahlížet do pro mě zcela nového světa. První masérské kurzy, zasvěcení do Reiki,  přírodní léčba a čchi-kung, základy tradiční čínské medicíny, shiatsu, metoda RUŠ 1, reflexologie ... až se z toho stal životní styl.

Jsem terapeutem, který je schopen zahlédnout člověka ve všech jeho vrstvách – zkrátka celého. Chci vidět část fyzickou – jako masér i duševní – jako terapeut a tak i lidem pomáhat.

K tomu abych mohla vidět vaši fyzickou část jsem nejdřív vystudovala masérskou školu akreditovanou ministerstvem zdravotnictví a pak spoustu masérských kurzů. Masáž pro mne znamená – umění doteku.

Všechny mé masáže jsou obohaceny o léčivou sílu Reiki. Za kterou vděčím svému mistru  Reiki Václavu Vítovi , který mne také zasvětil do alternativní medicíny.

Další pro mě velice významná bytost na mé cestě je Michaela Sklářová u které jsem studovala dva roky – školu přírodní léčby a umění čchi-kung.


Mé výsledky práce jsou založeny na mém osobním příběhu a na studiu vztahů s přírodou, pozorování a osobním zkoušení.


V současné době nabízím :

masérské služby, masáže Shiatsu, psychoterapie, konzultace, semináře pro skupinovou klientelu,
reflexoterapie, akupresuru, Reiki, muzikoterapie, malování mandal, individuální léčebnou terapii, skupinové terapie s dětmi, 
 alternativní techniky, přednášky typu Jak si sám pomoci od bolesti na těle i na duši, předcházení syndromu 
vyhoření... Pohybové a taneční terapie, Súfijské cvičení, léčivé cvičení čchi-kung, meditace, cvičení na tvarování postavy, klimatoterapie - Priessnitz walkig a v neposlední řadě relaxační, meditační a léčivé pobyty v přírodě.

 

Moje působení :

Kontaktní informace

Romana Margetová
Staré náměstí 23
Sokolov
356 01
Česká republika
IČ:
75550245
DIČ
Účet : ČESKÁ SPOŘITELNA :2425758369/0800