Ajurvédské jarní a podzimní omlazující programy

Nehledejte štěstí ani neštěstí, hledejte vyváženost.

Ajurvéda - věda života - starodávný indický systém přírodní medicíny

I na statku bernard již máme možnost absolvovat praktiky sloužící k hlubokému očištění organismu. Jedná se o techniku omlazení, která způsobuje pocení těla za použití nahřátých bylinných měšců. Činí tělo pružné, ničí netečnost a apatičnost, otékání kloubů, odstraňuje zácpu, vylučuje toxiny z těla, stimuluje krevní oběh, léčí chronické choroby, výborná na léčbu nervového systému, zlepšuje metabolismus, posiluje celé tělo, tříbí smysly, zpomaluje stárnutí a zkrášluje vzhled. Čistí tělesnou energii, póry detoxikuje. Tato procedura je považována za jednu z nejdůležitějších.

Kůra trvá 21 - 28 dní - masáž se provádí jedenkrát týdně. Po dobu kůry se drží dieta a pacient se vyhýbá fyzické námaze. Jedná se o masáže + očistnou kůru vnitřní. Provádí se jednou, nebo dvakrát do roku, nejlépe na jaře a na podzim.

Plné masáží, koupele, cvičení a meditace. Samozřejmostí je i doporučení vhodné stravy pro každého, kdo si u nás udělá ajurvédský test a zapíše se do programu.

Program lze absolvovat buď samostatně, nebo i ve dvojicích. Celý ajurvédský program lze také zakoupit jako originální dárek pro vaše blízké.

Ajurvédský jarní i podzimní program je sestaven individuálně podle indických předků, dle vašeho typu dóši.Dozvíte se jak prakticky omlazovat své tělo i mysl.

Celý program má dobu trvání čtyři týdny. Cena celého programu je 2500,- Kč. Program zahrnuje :

- provedení testu pro zjištění vašeho tělesného typu

- určení typu vyrovnávání dóš a charakteristiky

- doporučení vhodné a nevhodné stravy

- 3 x masáž bylinnými měšci s peelingem (jednou týdně jedna masáž)

- 1 x přísadová relaxační koupel v dřevěné vaně

- 1 lekce skupinového cvičení na harmonii v těle, zlepšení fyzické i duševní rovnováhy a zvýšení energie + jedna skupinová meditace