Aplikace ušních a tělových svící

Svíce, která je zapálená a umístěná na ošetřovanou část těla, stimuluje ohněm, vytvářeným teplem a jemným vakuovým účinkem nervová zakončení nebo reflexní body, které se na kůži nachází. Při hoření svící vzniká uvnitř dým, který proudí směrem dolů, do místa aplikace. Tento dým obsahuje účinné látky z včelího vosku, kurkumy a případně bylinného extraktu. Je důležité, aby vám svíci držela druhá osoba, a to z léčebných i bezpečnostních důvodů.

Jak tělové svíce působí?
Po zahřátí tělové svíce se obrátí tah a dým začne stoupat vzhůru. Naváže s sebou z těla bolesti, záněty, škodliviny, podlitiny, otoky a mnoho dalších neduhů na vnitřní stěny. Svíce díky svému bioenergetickému účinku pomáhá odbourávat i energetické bloky v těle. Jak plamen prohořívá aurou, spaluje v jemněhmotných (energetických) tělech citová zranění, negativní energie a emoce. Svíce napomáhá nastolit pocit klidu a harmonie, aktivuje lymfatický systém, detoxikaci a ozdravující proces. Je to vlastně takový vysavač mnoha věcí, které nám v těle blokují volný tok energie. 
Terapie pomocí tělové a ušní svíce je čím dál více oblíbená, účinná a hlavně žádaná léčba. Používání tělové svíce v té nejjednodušší a přírodní formě je návratem k historicky původní metodě našich předků, jež se datuje několik set let zpět.


Cena aplikace jedné tělové svíce pod odborným dohledem ...... 100,- Kč (doba hoření cca 15'-18')

 

Nově Institut RM nabízí aplikaci (nejlépe po gynekologické koupeli v dřevěné vaně) také speciální tělovou svíci určenou na očistu dělohy a ženského lůna.
Tělová svíce funguje na základě komínového efektu, který vytváří v průběhu jejího hoření. Mírným podtlakem a jemným sacím účinkem svíce vytáhne z místa aplikace nežádoucí energie, bolesti, stará traumata i energetické bloky.

Složení těchto speciálních svící :
. Maliník - působí pozitivně na nesrovnalosti v menstruačním cyklu
. Andělika lékařská plod i kořen - tlumí menstruační bolesti a zahání zlé síly
. Řebříček květ i nať - pro pravidelnost cyklu
. Heřmánek - pro spojení se s vnitřní matkou
. Hluchavka květ i nať - pro posílení dělohy
. Kopřiva - na očistu ledvin
. Bílá šalvěj - na ovedení negativní energie 
. Kontryhel - pro hormonální rovnováhu
Křišťál - pro očistu a napojení se na vyšší síly.....Ušní svíce- složení svící:

včelí vosk, bavlněné plátno, kurkuma. 

Jak ušní svíce působí?
Po zapálení ušní svíce v ní vytvořený dým klesá do vnitřku ucha a teplo ze svíce pomáhá změkčovat ušní maz, který se nalepí na filtr pod svíčkou. Ušní svíce vyrovnává tlak v příušních dutinách, zmírňuje usazeniny a stimuluje přirozenou tvorbu ušního mazu. Při aplikaci ušní svíce se cítíte příjemně, vnímáte teplo a slyšíte jemný praskot ohně v uchu. Teplo z ušní svíce prohřívá mikrosystém ušního boltce a tím příznivě působí na reflexní zóny uší. Stimulace reflexních zón příznivě ovlivňuje průběh nemocí z nachlazení. Ušní svíce Ananda hoří přibližně 12- 15 minut.
Hořením ušní svíce dochází ke změkčení ušního mazu vlivem tepla a jeho posunutí společně s nečistotami ven z ucha díky podtlaku vzniklého komínovým efektem. Skrze ucho podpoříme celé fyzické tělo, protože svíce stimuluje akupunkturní body umístněné hluboko ve vnitřním zvukovodu v blízkosti bubínku, které jsou jinak téměř nedostupné. Vždy musíme ošetřit obě uši (pro vyvážení hemisfér). Začínáme levým uchem.
V případě akutního zánětu středního ucha, ošetříme nejdříve zdravé ucho.

Kdy ušní svíce používat? 
Při zánětu středního ucha, hučení v uších a nedoslýchavosti. Když jsme psychicky přetížení a ve stresu. Svíce pomáhají i při bolestech uší, hlavy a migrénách. Při přepracovanosti a únavě, nespavosti a jako součást relaxace. K posílení reflexních zón ucha a samozřejmě k samotnému čistění uší.

Kdy ušní svíce nepoužívat? 
Při protržení, nebo zranění ušního bubínku. V případě akutního zánětu středního ucha svíci nedáváme přímo do ucha. Aplikujeme jí před nebo za ucho.
U dětí do 3 let. Při alergii na včelí vosk.


Cena aplikace dvou ušních svící pod odborným dohledem .......  300,- Kč (celkem cca 50´)

 

Aplikace tělových i ušních svící je alternativní léčebná metoda a nenahrazuje odbornou lékařskou pomoc.

Pokud Vás tato procedura zaujala a chtěli by jste se na ní objednat, buď vypište přihlašovací formulář a nebo se objednejte rovnou telefonicky.
Tel : 722 585 248, nebo 737 721 488

 

Kontaktní informace

Institut RM
Šachetní 135
Královské Poříčí
357 41
Česká republika
IČ:
75550245
DIČ
Účet : ČESKÁ SPOŘITELNA 2425758369/0800, IBAN: CZ22 0800 0000 0024 2575 8369, BIC: GIBACZPX