Aromatická harmonizující masáž

Aromatická harmonizující masážBlahodárné účinky masáže vonnými oleji jsou známé už tisíce let a v dnešní době je znovu objevujeme. Při aroma masáži jsme zvolna uvedeni do stavu hluboké relaxace, kdy náš organismus dostává novou příležitost k regeneraci a naše fyzické i duševní pochody se harmonizují. Stává se z nás nový člověk, který se dokáže lépe vyrovnat s každodenním stresem i s dávno zapomenutými bolestmi. Aromaterapeutická masáž nás dokáže zbavit únavy a napětí, předchází některým onemocněním a pomáhá léčit jiná.

Dnešní aromaterapeutická masáž zahrnuje ošetření celého těla od vlasové části hlavy až po prsty u nohou. Celkově jde o masáž lehkou, hladivou, relaxační. Důležitá je správná volba směsi silic a rostlinného oleje. Ty se kombinují podle žádaného terapeutického účinku a psychického stavu pacienta.

Účinnost metody aplikace éterických (esenciálních) olejů při aromaterapeuticé masáži je zvýšena psychologickým přínosem samotné masáže jako takové.

Schopnost aromaterapeutické masáže podpořit krevní a lymfatický oběh a zlepšit vodivost nervů má za účinek zklidnění napětí a zvýšení životní energie. Aromaterapeutická masáž ovlivňuje jak psychickou, tak fyzickou harmonii těla.

Účinky:

  • léčba přetížení organismu způsobeného stresem
  • léčba pohybového aparátů
  • pomoc při léčbě ženských, gynekologických potíží
  • interních bolestí a problémů
  • aromaterapie působí jako léčba snížené imunity, únavy a bolesti hlavy

Ceník aromatické harmonizující masáže

  • Aromatická harmonizující masáž 50 min     700,- Kč

Potřebujete více informací? Napište nám

Kontaktní informace

Romana Fojtíková (Margetová)
Šachetní 135
Královské Poříčí
356 01
Česká republika
IČ:
75550245
DIČ
Účet : ČESKÁ SPOŘITELNA :2425758369/0800