SKUPINOVÉ BUBNOVÁNÍ NA STATKU BERNARD

              Čtvrtek 28.01.2021 od 18 - 20 h 
                 Vstupné 250,- Kč dospělí

(vstupenky v předprodeji v Institutu RM, počet míst omezen pro konfort skupiny )

 

Skupinové bubnování bude probíhat pod vedením dvou průvodců, kteří mají za úkol účastníky zapojit do hry na djembe bubnech a dalších bicích nástrojích. Není potřeba mít hudební nadání nebo dovednost hrát na bubnech. Během bubnování spojujeme a synchronizujeme rytmické vyjádření všech do podvědomí skupiny, výsledkem bývá ,,originální momentální zážitek''. Každý zážitek bubnování je jedinečný, protože každá skupina lidí je jiná.
Kdo Vás tedy povede skupinovým bubnováním na statku Bernard ?
Manželé Romana a Martin Fojtíkovi
Kdo se může zapojit do skupinového bubnování ? VY! Proč ? Protože máte srdce, které bije v konstantním rytmu, máte svůj rytmus a to znamená, že určitě můžete hrát. Není to o tom naučit se konkrétní rytmus nebo mít hudební vlohy, ale jednoduše se nabízí krásné poznání vašeho rytmu a využití bubnu jako nástroje vašeho vlastního vyjádření, které je magicky sdíleno a spojeno s celou skupinou. 

Nabízíme Vám originální intuitivní nevšední bubenický zážitek, kde bude k dispozici cca 20 bubnů a 20 různých hud.nástrojů a vy sami se stanete součástí jedné velké bubenické rodiny (alespoň pro tento večer).  Skupinové bubnování má velmi pozitivní vliv na zdraví člověka a proto přijďte posílit imunitní systém a rozvoj sebedůvěry na čtvrteční skupinové bubnování na statek Bernard.

 

Nepotřebujete vůbec nic. Djembe bubny i další nástroje máme k zapůjčení.
Stačí mít jen chuť i v této nelehké době pro sebe něco zvláštního udělat.

Skupinové bubnování má spousty výhod. Zde jsou aspoň některá z nich :

° hudební paměť ( třeba si i něco zapamatujete )
° dokáže stimulovat jak k aktivitě, tak k uvolnění ( co si vyberete )
° hra a spolupráce ve skupině ( nikdo tu není sám)
° důležitost každého jedince a podpora ostatních ( tolik zapotřebí )
° cvičení pozornosti a naslouchání ( pozitivních věcí )
° snižuje stres ( aspoň na chvilku budeme zase veselí )
° je fyzické cvičení ( po Vánocích určitě vhodné )
° tvoří jednotnost ( jste součástí společného rytmu )
° přináší pozitivní smysl bytí ( cítím se úžasně )
° je legrace ( nikdo to nemůže zkazit- to má jen své sólo )

 

 

Role průvodců je ulehčit cestu jak vyjádřit rytmický potenciál pomocí různých jednoduchých rytmických aktivit, které pomáhají vytvořit z účastníků úžasně znějící a navzájem ladící hudební těleso. Během bubnování se stává skupina stále méně závislá na průvodcích a oni se stávají součástí této skupiny a její atmosféry.
 

V případě zájmu nás kontaktujte. Za stávající situace nevíme zda bude možné tuto akci realizovat, ale určitě nám dejte vědět a pokud budeme mít na vás spojení ozveme se vám. Může se totiž stát, že akce bude na poslední chvíli posunuta.