PRAVIDELNÉ CVIČENÍ ČCHI-KUNG (dvouměsíční permanentky)

Každé úterý  od 17:00 -18:15 h - začínáme po prázninách již 31.8.2021

Cvičení k posílení životní energie, posílení tělesné a duševní kondice, imunity i koncentrace  

Předcvičuje Romana Fojtíková

Cvičení v Institutu

Záměrem Institutu není v žádném případě hromadné cvičení. V Institutu jsme zařídily ke cvičení malý balneo sál, kde bychom chtěli cvičit v malé skupince. Lektor po celou dobu věnuje pozornost každému ze cvičenců. V krátké době se ze skupinky cvičenců stávají přátelé a vzájemně se podporují.
Záměrem Institutu je pochopení síly v pravidelném cvičení léčivého čchi-kungu.

Každý druhý měsíc otevíráme nové kurzy pro začátečníky i pokročilé.

Pojďte si s námi pravidelně zacvičit a tím : 
 -    zlepšit zdravotní stav
 -    zklidnit duši
 -   zkvalitnit a prodloužit aktivní část života
 -   najít nové přátele
 -   radovat se ze života

Co je to čchi-kung?

Čchi-kung ve volném české překladu znamená práce s energií. Je to starodávné učení, které se v Číně hojně rozvíjelo téměř 3000 let. Toto cvičení je určeno pro pěstování zdraví, síly, vitality a dlouhověkosti. Jsou to jednoduché sestavy cviků prováděné se zapojením dechu, mysli a těla.Čchi-kung představuje soubor regeneračníích cviků, které rozvíjejí ohebnost, sílu, houževnatost a odlnost proti chorobám. Čchi-kungu se věnují miliony lidí na celém světě a toto cvičení jim přináší komplexní , celoživotní a všestranný trénink.  Při pravidelném cvičení čchi-kungu získáváme lepší psychickou odolnost, pevnější zdraví a radost ze života. Existují různé styly čchi-kungu s různými specializacemi a zaměřením.

Pravidelným cvičením čchi-kungu lze rozvíjet životní energii, odolnější imunitní systém, pevnou citovou rovnováhu a duchovní vědomí, v němž se proměňují naše stereotypy a předpoklady, které omezovaly náš tělesný i duševní rozvoj i komunikaci s přírodou a vesmírem.
Je rovněž určen pro uvolnění svalstva, zlepšení pohyblivosti kloubů, podpoře krevního oběhu a rozviji flexibility, síly, houževnatosti a imunity.
Toto nenásilné cvičení v sobě odráží přirozené pohyby přírody a pomáhá vytvářet spojení s vnitřním proudem čchi, odbourávat blokády v toku životních sil a napojit se na přirozený zdroj léčivých sil.
Každý z nás má někde hluboko v sobě místo plné energie, zdraví a štěstí. Pomocí čchi-kungu můžeme toto místo nespoutané vitality a harmonie navštívit, zbavit se tělesného i duševního stresu, detoxikovat tělo i mysl a navrátit se do přirozeného stavu pevného zdraví, vnitřního klidu a duševního jasu. Čchi-kung je ideální doplněk léčby chronických bolestí, astmatu, cukrovky, vysokého krevního tlaku, migrén a dokonce i rakoviny a slabého srdce a jako takový nabízí způsob, jak získat kontrolu nad tělesným, duševním i duchovním zdravím, k němuž patří i dlouhý a spokojený život.

Cena dvouměsíční permanentky ( cca 8 lekcí, 1 lekce á 90,- Kč ) ..............  720,- Kč 
Jednorázově ( jedna lekce ) ..............120,- Kč

 

Pokud Vás podání cvičení čchi-kung pod vedením R. Fojtíkové zaujalo, nebo chcete koupit permanentku pro někoho blízkého napište nám, nebo zavolejte. Rádi Vám vaše dotazy ke cvičení zodpovíme.

První video čchi-kung s Institutem RM. Videozáznam zde.
Cvičení na statku Bernard. Videozáznam zde.
Cvičení čchi-kung s Mírou. Vánoční. Videozáznam zde.
Cvičení čchi-kung v zimě na Jesenici- rozcvička. Videozáznam zde.
Cvičení čchi-kung na Jesenici v rámci pohybového víkendu. Videozáznam zde.

Kontaktní informace

Institut RM
Šachetní 135
Královské Poříčí
357 41
Česká republika
IČ:
75550245
DIČ
Účet : ČESKÁ SPOŘITELNA :2425758369/0800