Lucie (9.1.2023)

Dnešní gynekologická koupel spolu se svící úplný luxus. Jsem velice mile překvapená. Nádherný relax, uvolnění a navození vnitřního klidu. Paní Romanka je úžasná, ten výklad u svíce - velice osobní a pravdivý. Měla by tohle absolvovat každá žena ❤️

Gynekologická koupel v dřevěné vaně
+ tělová svíce na očistu dělohy

 Koupele ulevují, zklidňují při autních potížích, pomáhají udržovat zdravé intimní prostředí a v prevenci proti opakujícím se mykózám. Pro dlouhodobé použití bez vedlejších účinků, i v dětské gynekologii. 100 % přírodní. Dermatologicky testováno. Bez parfemace, mýdla, sulfátů a GMO složek. Obsahuje 100 % čistou sůl Mrtvého moře, výtažky z listů růžového dřeva, heřmánku lékařského a žlutého, esence vanilky. V čistě přírodním složení, bohatá na aktivní látky v BIO a organic kvalitě je účinným a bezpečným řešením při problémech s kvasinkovými infekcemi či záněty. Přináší rychlou úlevu při akutních mykózách, kdy snižuje nepříjemné pnutí, otoky, svědění a pálení. S účinnými látkami efektivně působí proti kvasinkám, obnovuje správné pH a podporuje tak rychlejší terapii a kondici, zároveň redukuje rizika opakujících se kvasinkových onemocnění. Maminkám po porodu šetrně pomáhá s revitalizací a urychlením hojení, pomáhá též při potížích v klimakteriu.

 Gynekologická aroma koupel přináší zdraví, svěžest a dokonalou čistotu, zároveň uvolňuje stres a napětí.

Účinné látky gynekologické koupele:
MINERÁLNÍ SŮL MRTVÉHO MOŘE 

S vysokým obsahem minerálů, zejména hořčíku, vápníku, bromu, zinku a dalších cenných minerálů je tradičně je využívána při léčbě kožních potíží, kdy pokožku zklidňuje a nastavuje její rovnováhu. Zlepšuje hydrataci a imunitu pokožky a posiluje její ochrannou bariéru.

HEŘMÁNKOVÝ OLEJ A HEŘMÁNKOVÝ EXTRAKT HEŘMÁNKU LÉKAŘSKÉHO

Tradičně používané složky pro jejich hojivé a zklidňující účinky, heřmánku se připisují se i účinky dezinfekční a protialergické. Heřmánek v koupeli ulevuje nepříjemným menstruačním potížím, při zánětech močových cest, při mykotických infekcích i při hemoroidech.

OLEJ Z RŮŽOVÉHO DŘEVA

Napomáhá hojení ran a vyhlazení jizev, umocní relaxaci a péči o suchou a ochablou pokožku.

 

Nově Institut RM nabízí aplikaci (nejlépe po gynekologické koupeli v dřevěné vaně) také
speciální tělovou svíci určenou na očistu dělohy a ženského lůna
Tělová svíce funguje na základě komínového efektu, který vytváří v průběhu jejího hoření. Mírným podtlakem a jemným sacím účinkem svíce vytáhne z místa aplikace nežádoucí energie, bolesti, stará traumata i energetické bloky.

Složení těchto speciálních svící :
. Maliník - působí pozitivně na nesrovnalosti v menstruačním cyklu
. Andělika lékařská plod i kořen - tlumí menstruační bolesti a zahání zlé síly
. Řebříček květ i nať - pro pravidelnost cyklu
. Heřmánek - pro spojení se s vnitřní matkou
. Hluchavka květ i nať - pro posílení dělohy
. Kopřiva - na očistu ledvin
. Bílá šalvěj - na ovedení negativní energie 
. Kontryhel - pro hormonální rovnováhu
Křišťál - pro očistu a napojení se na vyšší síly.....

Cena gynekologické koupele v dřevěné vaně (20´ koupel + 20´ suchý zábal + očistná tělová svíce) ........ 500,- Kč.

Institut RM doporuče po koupeli si dopřát ještě aplikaci speciální bylinné tělové svíce pod odborným dohledem.


Pokud vás tato procedura zaujala a chtěli by jste se na ní objednat, vypište přihlašovací formulář a nebo se objednejte rovnou telefonicky. 
Tel : 722 585 248, nebo 737 721 488

Recenze