KALANETIKA S DENISOU ALTMANOVOU

                                                   *   Sen o lepší postavě se mění ve skutečnost  *

                                             Hodinový cvičební program pro všechny bez rozdílu věku

                            Kde ? Na Statku Bernard v Institutu RM - odpovědný vedoucí Romana Fojtíková

Které dny a časy ?  Po a Čt od 18-19:15 h

Chodíte na cvičení, do posilovny, běháte, jezdíte na kole? Zdá se vám, že už jste vyzkoušeli všechno a přesto se vaše postava nemění tak, jak byste si přáli? Bolí vás občas záda? Děláte si hlavu z kulatého bříška či povislého zadečku? nebo se zkrátka chcete dostat do lepší kondice? A hromadné cvičení ve velkých sport centrech není zrovna v tuto chvíli to po čem toužíte? Kalanetika v Institutu RM je pro vás tím správným cvičením, které pomůže od některých zdravotních problémů, které ubere pár centimetrů do objemu a které přesto není náročné na prostor, peníze ani trénovanost. Je určeno pro každého bez rozdílu věku a pohlaví. Kalanetika se k nám dostala před lety z Ameriky. Vymyslela ji Calla Pinckney jako lék na své zdravotní problémy. Cvičební program, který sestavila, ji zahránil od invalidního vozíku.

Cvičení v Institutu

Záměrem Institutu není v žádném případě hromadné cvičení. V Institutu jsme zařídily ke cvičení malý sál, kde bychom chtěli cvičit v malé skupince. Lektor po celou dobu věnuje pozornost každému ze cvičenců. V krátké době se ze skupinky cvičenců stávají přátelé a vzájemně se podporují.

Co je Kalanetika

Kalanetika byla dříve velmi vyhledávanou aktivitou, v dnešní době ji trochu zastiňují jiné druhy cvičení jako aerobic, pilates či power jóga, nicméně stále patří mezi oblíbené sporty a můžeme se s ní setkat v různých úpravách a pod jinými názvy (například slow body – pomalé tělo). Kalanetika je sportem, který je založen na posilování ve statických polohách. Jeden cvik se skládá z malých plynulých pohybů, které mnohokrát opakujeme. Cviky většinou nejsou těžké, vyžaduje se ale jejich precizní provedení.

Kdo může kalanetiku cvičit

Kalanetika je přínosná pro všechny věkové skupiny, pro muže i ženy. S cvičením není nutné přestat ani v těhotenství, kdy kalanetika může pomoci zpevňovat svaly, které usnadňují porod. Vhodnější je ale speciální kalanetika pro těhotné a samozřejmostí je konzultace s lékařem, který určí, zda a případně od kdy žena může cvičit. Kalanetika také neobsahuje poskoky ani náročnou choreografii, je proto vhodná i pro méně zdatné zájemce či seniory.

Na co je kalanetika dobrá

Kalanetika je vynikající cvičení pro zpevnění těla, hubnutí a také pro ty, kteří mají problémy se zády. Zaměřuje se na celé tělo a vytvarovat tak můžete i problematické partie, na které byste se při jiném cvičení nemohli zaměřit. Cvičením se nejen výborně uvolníte, zpevníte si celou postavu a naučíte se vnímat vlastní tělo, kalanetika vám také dodá potřebnou energii a chuť do života.

Co je pro cvičení kalanetiky potřeba

Cvičit kalanetiku je poměrně nenáročné. Většinou se nepoužívají žádné speciální náčiní, nutnou součástí cvičení je podložka a pohodlné volnější oblečení.

 

Cena dvouměsíční permanentky od března (8 lekcí /16 lekcí, 1 lekce =) 90,- Kč ) ..... 8 lekcí = 720,- Kč /
16 lekcí 1440,- Kč /Pozor ve Čt 2.3. lekce není! A Po 10.4. lekce není!
Proto je tentokrát Po 7 x... 630,-  a Čt 8 x... 720,- / Oba dny tedy 1350,- Kč.

Cena jednoměsíční permanentky (8 lekcí, 2 x týdně) ..... 8 lekcí = 720,- Kč / pozor na změnu
Jednorázově ( jedna lekce ) .....  110,- Kč

 

Pokud Vás cvičení kalanetiky zajímá a chcete si ho vyzkoušet , nebo zakoupit dvouměsíční permanentku pro někoho blízkého napište nám, nebo zavolejte. Rádi vám zodpovíme vaše dotazy.
Přihlašovací formulář:

Kontaktní informace

Institut RM
Šachetní 135
Královské Poříčí
357 41
Česká republika
IČ:
75550245
DIČ
Účet : ČESKÁ SPOŘITELNA 2425758369/0800, IBAN: CZ22 0800 0000 0024 2575 8369, BIC: GIBACZPX

Recenze


Petra Horáková (10.4. 2023)

Kalanetika mě opravdu baví! Denča je skvělá instruktorka. A ve Vašem studiu se cítím velice příjemně.