KLASICKÁ MASAŽ ZAD NEBO CELÉHO TĚLA

Klasická – je olejová masáž zaměřená na uvolnění svalového napětí. Během této masáže stimulujeme tlakové body, které koncentrují napětí i ukládání odpadních látek (toxinů). Tím dosáhneme efektivního uvolnění, detoxikace i rychlejší regenerace svalových tkání. Tato masáž může být dynamická i relaxační, vždy záleží na preferenci.

Nejoblíbenější lázeňská procedura, která se zejména uplatňuje při onemocnění pohybového aparátu. Tato procedura je doplňkem léčby tam, kde je nutné uvolnit ztuhlé svaly  nebo připravit pacienta na zdravotní cvičení.

Masáž zad ulevuje od bolesti svalů, odbourává nahromaděný stres a přispívá ke správnému držení těla. Také uvolňuje  zádové vzpřimovače a prokrvuje celou oblast zad. Masáž šíje je velice důležitá, protože krční oblast je často namáhaná a její ztuhlost může vést k různým fyzickým i psychickým problémům. Za potíže s šíjovým svalstvem může např. prochladnutí, přehnaná zátěž (třeba při práci na PC), prudké pohyby nebo emoční vytížení. To vše vede k podvědomému stahování svalů a tím pádem k jejich nadměrné námaze. Masáž je prováděna v poloze vsedě, kdy se masíruje šíje, ramena, horní a dolní  trapéz, mezilopatková krajina.

Masáž je vhodná pro všechna onemocnění pohybového aparátu, včetně stavů poúrazových, rekonvalescence, stavy po fyzickém vyčerpání a svalové únavě. Hlavním účinkem klasické masáže je podpora metabolismu, pohyblivosti a oběhu masírované oblasti, přispívá ke vstřebávání otoků, ovlivňuje svalový tonus.

KLASICKÁ MASÁŽ JE OBOHACENÍM PÉČE O LIDSKÉ TĚLO A JEHO ZDRAVÍ.

 

Ceník klasických masáží:

Klasická masáž - zad a šíje / celého těla 30/50´ .....  500/700,- Kč

Zaujala vás klasická masáž, nebo ji chcete darovat někomu pomocí dárkového šeku? 
Napište nám, rádi vám poradíme. 
Nezapomeňte do políčka Vaše zpráva* zapsat název masáže o kterou máte zájem.

 

Kontaktní informace

Institut RM
Šachetní 135
Královské Poříčí
357 41
Česká republika
IČ:
75550245
DIČ
Účet : ČESKÁ SPOŘITELNA 2425758369/0800, IBAN: CZ22 0800 0000 0024 2575 8369, BIC: GIBACZPX

Všeobecné obchodní podmínky pro masérské, rekondiční a regenerační služby v Institutu RM, nebo v Letním centru Institutu RM.