Klasické masáže

Institut Romany Margetové - Klasické masážeNejoblíbenější lázeňská procedura, která se zejména uplatňuje při onemocnění pohybového aparátu. Tato procedura je doplňkem léčby tam, kde je nutné uvolnit ztuhlé svaly  nebo připravit pacienta na zdravotní cvičení.

Masáž zad ulevuje od bolesti svalů, odbourává nahromaděný stres a přispívá ke správnému držení těla. Také uvolňuje  zádové vzpřimovače a prokrvuje celou oblast zad. Masáž šíje je velice důležitá, protože krční oblast je často namáhaná a její ztuhlost může vést k různým fyzickým i psychickým problémům. Za potíže s šíjovým svalstvem může např. prochladnutí, přehnaná zátěž (třeba při práci na PC), prudké pohyby nebo emoční vytížení. To vše vede k podvědomému stahování svalů a tím pádem k jejich nadměrné námaze. Masáž je prováděna v poloze vsedě, kdy se masíruje šíje, ramena, horní a dolní  trapéz, mezilopatková krajina.

Masáž je vhodná pro všechna onemocnění pohybového aparátu, včetně stavů poúrazových, rekonvalescence, stavy po fyzickém vyčerpání a svalové únavě. Hlavním účinkem klasické masáže je podpora metabolismu, pohyblivosti a oběhu masírované oblasti, přispívá ke vstřebávání otoků, ovlivňuje svalový tonus.

KLASICKÁ MASÁŽ JE OBOHACENÍM PÉČE O LIDSKÉ TĚLO A JEHO ZDRAVÍ.

Celkové účinky:

  • drážděním nervových zakončení dochází ke vzniku biologicky aktivních látek, které plní důležité funkce zejména v nervovém systému
  • jsou příznivě ovlivňovány nervové funkce
  • zvyšuje se látková výměna
  • nastává změna vnitřního prostředí organismu a činnosti žláz s vnitřní sekrecí
  • masáž přispívá k podpoře fyziologických pochodů v organismuInstitut Romany Margetové - Klasické masáže

Ceník klasických masáží

  • Klasická masáž - zad a šíje / celého těla 30/50 min     500/700,- Kč

Potřebujete více informací? Napište nám

Kontaktní informace

Romana Fojtíková (Margetová)
Šachetní 135
Královské Poříčí
356 01
Česká republika
IČ:
75550245
DIČ
Účet : ČESKÁ SPOŘITELNA :2425758369/0800