Wellness masáže si během pár let získaly mezi lidmi velkou škálu pravidelných zákazníků. Dalo by se říci, že patří mezi ty nejvoňavější, což je možná také jedním z důvodů jejich vysoké oblíbenosti a návštěvnosti. Očista těla, uvolnění a relaxace jsou základní faktory, které můžete od wellness masáží očekávat. K celkové spokojenosti a kvalitně provedené wellness masáži je však zapotřebí také hodnotných produktů a masážních potřeb.

Současnými trendy, uspěchanou moderní dobou a civilizačními problémy jsme zahlceni každý den. Co bude ale moderní vždycky, je svěží a vitální vzhled. Ten můžete podpořit právě wellness masážemi, které odstraňují odumřelé částečky kůže, odvádí škodliviny z těla a dodávají tělu i mysli pozitivní energii, která je pro každého velice důležitá.

       Kouzelné pohlazení - wellness

 

Nechte o sebe pečovat profesionály. Kompletní péče o tělo i duši v krásném prostředí Institutu RM zahrnuje 90 min péče a 15 min odpočinku po procedurách. Kouzelné pohlazení začíná úchvatným peelingem celého těla, po peeligu samozřejmě příjemná sprcha a na takto ošetřené a připravené tělo se nanese výživný zábal. Peeling celého těla zajistí, aby se účinky výživého zábalu dostaly co nejhlouběji do těla. Po zábalu je ještě jednou sprcha a třešinkou na dortě je v těchto procedurách relaxační aromamasáž celého těla. Po masáži Vás čeká ještě zasloužený odpočinek a relax.
Cena : 1.300,- Kč
Peeling celého těla, výživný zábal + aromamasáž celého těla ........90 min + kratičká relaxace 15 min
 

  

Recenze:


Dana (5.12.2022) 
Romanky ruce a masáž je nadpřirozená. Peeling celého těla spojený se zábalem a masáží celého těla jsou pro mne nádherné lázničky. Miluji takové chvíle a děkuji.