KURZ AJURVÉDSKÉ MASÁŽE BYLINNÝMI MĚŠCI

So 8.5. a Ne 9.5.2021 od 9 - 17 h 
 

Co s sebou : pohodlné oblečení, psací potřeby - a dobrou náladu
Podmínky přijetí : věk nad 18 let, i pro laiky, pozitivní osobnost
Místo konání : Institut RM, Šachetní 135, Statek Bernard, Královské Poříčí
Časový plán : So i Ne od 9:00 - 17:00 (polední pauza od 12:00 - 13:00)
Délka kurzu : 16 h

Masérský kurz pod vedením zakladatelky Romany  Kurz je určen pro maséry, laiky, zdravotníky i pro lidi, kteří chtějí pomoci sobě i svým blízkým.
 o jeho absolvování.certifikát Po ukončení kurzu dostanete 
 Fojtíkové (Margetové) bude probíhat v omezeném  počtu účastníků, což umožní snadnější učení a individuální přístup. Výuka zahrnuje jak teoretickou, tak praktickou část. Na praktickou část budeme užívat plně vybavenou masážní místnost se vším co tato masáž vyžaduje. Teoretická část i cvičení proběhne v malém sále opět plně vybaveném.

,- Kč.2300Cena kurzu masáže lávovými kameny je 

Po domluvě možno zajištění noclehu.

Každý účastník si sám vyrobí potřebné měšce a hned si je vyzkouší při praxi uvedené masáže.Na tomto kurzu se naučíte nejen teorii a praxi ajurvédské masáže PINDA SVEDA, ale i výrobu bylinných měšců a přípravu vhodných olejů. 

AJURVÉDSKÁ MASÁŽ BYLINNÝMI MĚŠCI 
PINDA SVEDA

 

Tato procedura je považována za jednu z nejdůležitějších.
Masáž bylinnými měšci je technika omlazení, při které za použití bylinných měšců dochází k pocení těla a příjemné detoxikaci. Tato masáž činí tělo pružné, ničí netečnost a apatii, zabraňuje otékání kloubů, odstraňuje zácpu, vylučuje toxiny z těla, zlepšuje krevní oběh,léčí chronické choroby, posiluje imunitní systém, zlepšuje metabolismus, posiluje celé tělo, tříbí smysly a zpomaluje proces stárnutí. Kladně působí i na vzhled a psychiku. Vhodná u stresu, jako regenerace a prevence při náročném zaměstnání, u psychických a nervových poruch, roztroušené sklerózy, po oslabení, u nemocích kloubů, kostí, osteoporózy.

celého těla prováděná teplým olejem a plátěnými měšci plněnými speciálními směsi bylin. Tělo se za aplikace oleje přirozeně připraví na přijímání účinných látek bylinných směsí v měšcích. Je to nádherná uklidňující procedura, vhodná pro muže i ženy, kteří mají rádi svěží a čistou pleť. Žádný evropský peeling nenahradí účinnost této procedury.  Tato velice příjemná omlazující ajurvédská masáž
Masáž bylinnými měšci 

Hlavními cíli ajurvédské masáže jsou vyloučení toxinů a odpadních látek, pročištění, regenerace a udržení síly a energie.

 

je omezen. Rezarvaci si zajistíte zaplacením zálohy 1000,- Kč 
Pokud Vás náš kurz zaujal, nezapomeňte se přihlásit včas. Počet uchazečů 

Při platbě převodem prosím uveďte jako V.S. datum kdy bude tato akce, tedy 85952021, do poznámky název akce (stačí Kurz ajurvédské masáže), své jméno+telefon.

Číslo účtu : 2425758369 / 0800
V.S. : 85952021
Do poznámky : Kurz ajurvédské masáže , .....jméno...+ .... telefon

V případě zájmu nás kontaktujte.