LÉČEBNÁ METODA REIKI 

Co je Reiki? 

Z japonského slova – REI – univerzální životní energie – KI – klíč univerzální, životní, kosmetická, léčivá energie, kdykoliv a kdekoliv použitelná umění, jak léčit sebe i druhé – přijímáním a přenosem vesmírné životní energie přikládáním svých dlaní = znovuobnovení síly = následné zlepšení zdravotního stavu = celkové zlepšení kvality života cesta zvyšování své úrovně vědomí síla života a lásky, poznání a přeměny, opora pro těžké životní chvíle.

Jedná se o uznávanou léčitelskou metodu, léčbu přikládáním rukou, vycházející z východních filozofií. Za zemi původu Reiki se uvádí Japonsko a jako její zakladatel je uváděn dr. Mikao Usui z konce 19. století.

Reiki blahodárně působí na celý lidský organismus. Je to bezpečná, jemná a nenásilná metoda praktického uzdravování. Odblokovává čakry, aktivuje energetické dráhy v těle, stimuluje imunitní systém a spouští samoléčebné a regenerační procesy u orgánů, které to aktuálně potřebují. Harmonizuje psychický stav, uvolňuje napětí, stres a vnitřní neklid. Podporuje léčebný proces, mírní bolesti, pomáhá při překonávání překážek a rozvoji osobnosti. U člověka taky zlepšuje mimosmyslové vnímání.

Reiki působí nejen na fyzické úrovni, ale i na úrovni duševní a duchovní.

 Reiki lze kombinovat se všemi ostatními léčebnými praktikami. Nenahrazuje v akutních stavech lékaře. Je ale vhodnou doplňkovou metodou k lékařské péči, která v posledních letech zaznamenává velký nárůst praktikujících i oficiální nasazení např. v amerických nemocnicích. Používá ji mnoho masérů, fyzioterapeutů, zdravotních sester, a v neposlední řadě i lékařů.

Kdy je Reiki vhodné?

při onemocněních a zraněních
před a po operaci k posílení organismu
obnovuje tok energie v těle
při narušení psychického stavu, stresu a únavě
vhodná po chemoterapiích, či otravách
k obnovení imunity organismu

Ceník léčebné metody Reiki :

Reiki + harmonizace čaker polodrahokami 50´  ....  500,- Kč

Pokud vás tato metoda zaujala, nebo ji chcete někomu darovat pomocí dárkového šeku.
 Napište nám, rádi vám poradíme. Nezapomeňte do políčka Vaše zpráva*
zapsat název procedury o kterou máte zájem.

Kontaktní informace

Institut RM
Šachetní 135
Královské Poříčí
357 41
Česká republika
IČ:
75550245
DIČ
Účet : ČESKÁ SPOŘITELNA 2425758369/0800, IBAN: CZ22 0800 0000 0024 2575 8369, BIC: GIBACZPX

Všeobecné obchodní podmínky pro masérské, rekondiční a regenerační služby v Institutu RM, nebo v Letním centru Institutu RM.