Po 19.7.2021

Institut RM na statku Bernard
nabízí přednášku s názvem
,,Mapa vnitřní krajiny ''

V případě zájmu na tuto přednášku je možné se přihlásit na navazujících ,, Pět setkání s TCM '' také pod vedením Vladislava, které se uskuteční jednou měsíčně o víkendu v Institutu RM.

 

Povídání o tom jak nahlédnout do našeho těla bez přístrojů a porozumět jak funguje život v nás.
Přednášet bude Vladislav Lenthár praktik tradiční čínské medicíny se zaměřením na QIGONG TUINA.

Místo konání : Konferenční sál statku Bernard,
Královské Poříčí, Šachetní 135

Vstupné je 200,- Kč a stačí zaplatit na místě v den konání.

Vladislav Lenthár nar. 1959

Po studiu tradiční čínské medicíny na základě přednášek profesora Leug Kokyuen na 1. škole tradiční čínské medicíny ČSBS v Praze od roku 1992, bylo zásadní setkání s profesorem  Bai yunqiao v roce 2007.

Po dobu 10 let následoval učení QI GONG a QIGONG TUINA profesora Bai v Čechách i v Číně. Na závěr studijního pobytu v Pekingu v roce 2017 mu bylo profesorem Bai doporučeno vyučovat systém QIGONG TUINA rodiny Bai v České republice.

Image

QIGONG TUINA rodiny Bai je ucelený systém léčebných masáží a zdravotních cvičení vycházející z principů tradiční čínské medicíny. V osobě pana profesora se v tomto systému spojily lékařské zkušenosti jeho rodiny, které sahají do dynastie Ming v 17. století, jeho studia u věhlasných mistrů bojových umění, čínských masáží a hlubokých znalostí taoismu, konfucianismu a buddhismu.

V případě zájmu, nebo otázek nás kontaktujte. Rádi Vám odpovíme. Nezapomeňte do položky Vaše zpráva* napsat přesně o jakou akci máte zájem.


Všeobecné obchodní podmínky pro vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti v Institutu RM, nebo v Letním centru Institutu RM.