REFLEXNÍ MASÁŽ PLOSEK NOHOU

Reflexní masáž plosky nohouReflexní masáž plosek nohou je léčebnou i diagnostickou metodou, jejíž pomocí lze významně ovlivňovat činnost a hlavně správnou funkci vnitřních orgánů a ostatních částí těla bez použití farmaceutických léčiv. Podněcuje tělo k tomu, aby se regenerovalo samo zevnitř. Podporuje uvolňování toxinů, dále přemíry fyzického a emocionálního napětí a stres. Reflexní masáž může provádět nejen odborník v rámci terapie, ale i členové rodiny sobě navzájem nebo i člověk sám sobě. Může okamžitě ulevit od akutní bolesti nebo potíže. Provádí-li se pravidelně několikrát denně, může pomoci i při dlouhodobých chronických onemocněních, kdy klasická léčba nezabírá.

Reflexní masáž chodidel může pomoci také při:                
bolesti zad, potížích se spánkem, migrénách, redukci stresu a jeho projevech, uvolňování endorfinů, potížích se zažíváním,  zvyšování hladiny energie

Reflexní masáž plosky nohouNa chodidle každého člověka se nachází množství větších i menších plošek a bodů, které jsou nervovými reflexy propojeny s vnitřními orgány, jejichž aktivaci lze podpořit také zdravotním cvičením. Je to, jako by se celé tělo se všemi jeho částmi promítalo do oblasti chodidla, každá část těla má tedy na chodidle svůj zmenšený obraz. Plošky mačkáme nejlépe palcem, kolmo do tkáně, s tempem přibližně jedno zmačknutí za 1-2 sekundy.

Jsme žáky našich nejlepších reflexologů – manželů Patakyových. Tento typ reflexologie patří do tzv. nové školy reflexologie, jejímž představitelem byl náš asi nejgeniálnější reflexolog, fytoterapeut a mistr alternativní medicíny Ing. Jiří Janča, Csc.

Ceník reflexní terapie:

Reflexní masáž plosky nohou 30´ ....   500,- Kč

Zaujala vás vital masáž, nebo ji chcete darovat někomu pomocí dárkového šeku?
Napište nám, rádi vám poradíme. Nezapomeňte do políčka Vaše zpráva* zapsat název masáže o kterou máte zájem.

Kontaktní informace

Institut RM
Šachetní 135
Královské Poříčí
357 41
Česká republika
IČ:
75550245
DIČ
Účet : ČESKÁ SPOŘITELNA 2425758369/0800, IBAN: CZ22 0800 0000 0024 2575 8369, BIC: GIBACZPX

Všeobecné obchodní podmínky pro masérské, rekondiční a regenerační služby v Institutu RM, nebo v Letním centru Institutu RM.