Reiki terapie a harmonizace čaker

Co je Reiki? 

Z japonského slova – REI – univerzální životní energie – KI – klíč univerzální, životní, kosmetická, léčivá energie, kdykoliv a kdekoliv použitelná umění, jak léčit sebe i druhé – přijímáním a přenosem vesmírné životní energie přikládáním svých dlaní = znovuobnovení síly = následné zlepšení zdravotního stavu = celkové zlepšení kvality života cesta zvyšování své úrovně vědomí síla života a lásky, poznání a přeměny, opora pro těžké životní chvíle.

Jedná se o uznávanou léčitelskou metodu, léčbu přikládáním rukou, vycházející z východních filozofií. Za zemi původu Reiki se uvádí Japonsko a jako její zakladatel je uváděn dr. Mikao Usui z konce 19. století.

Reiki blahodárně působí na celý lidský organismus. Je to bezpečná, jemná a nenásilná metoda praktického uzdravování. Odblokovává čakry, aktivuje energetické dráhy v těle, stimuluje imunitní systém a spouští samoléčebné a regenerační procesy u orgánů, které to aktuálně potřebují. Harmonizuje psychický stav, uvolňuje napětí, stres a vnitřní neklid. Podporuje léčebný proces, mírní bolesti, pomáhá při překonávání překážek a rozvoji osobnosti. U člověka taky zlepšuje mimosmyslové vnímání.

Reiki působí nejen na fyzické úrovni, ale i na úrovni duševní a duchovní.

Terapii reiki lze kombinovat se všemi ostatními léčebnými technikami. Nenahrazuje v akutních stavech lékaře. Je ale vhodnou doplňkovou terapií k lékařské péči, která v posledních letech zaznamenává velký nárůst praktikujících i oficiální nasazení např. v amerických nemocnicích. Používá ji mnoho masérů, fyzioterapeutů, zdravotních sester, a v neposlední řadě i lékařů.

Kdy je Reiki vhodné?

  • při onemocněních a zraněních
  • před a po operaci k posílení organismu
  • obnovuje tok energie v těle
  • při narušení psychického stavu, stresu a únavě
  • vhodná po chemoterapiích, či otravách
  • k obnovení imunity organismu

Ceník Reiki terapie

  • Reiki terapie 50 min    500,- Kč

Potřebujete více informací? Napište nám

Kontaktní informace

Romana Fojtíková (Margetová)
Šachetní 135
Královské Poříčí
356 01
Česká republika
IČ:
75550245
DIČ
Účet : ČESKÁ SPOŘITELNA :2425758369/0800