AROMATICKÁ HARMONIZUJÍCÍ MASÁŽ

Blahodárné účinky masáže vonnými oleji jsou známé už tisíce let a v dnešní době je znovu objevujeme. Při aroma masáži jsme zvolna uvedeni do stavu hluboké relaxace, kdy náš organismus dostává novou příležitost k regeneraci a naše fyzické i duševní pochody se harmonizují. Stává se z nás nový člověk, který se dokáže lépe vyrovnat s každodenním stresem i s dávno zapomenutými bolestmi. Aromaterapeutická masáž nás dokáže zbavit únavy a napětí, předchází některým onemocněním a pomáhá léčit jiná.

Dnešní aromaterapeutická masáž zahrnuje ošetření celého těla od vlasové části hlavy až po prsty u nohou. Celkově jde o masáž lehkou, hladivou, relaxační. Důležitá je správná volba směsi silic a rostlinného oleje. Ty se kombinují podle žádaného terapeutického účinku a psychického stavu pacienta.

Účinnost metody aplikace éterických (esenciálních) olejů při aromaterapeuticé masáži je zvýšena psychologickým přínosem samotné masáže jako takové.

Schopnost aromaterapeutické masáže podpořit krevní a lymfatický oběh a zlepšit vodivost nervů má za účinek zklidnění napětí a zvýšení životní energie. Aromaterapeutická masáž ovlivňuje jak psychickou, tak fyzickou harmonii těla.

Účinky:

léčba přetížení organismu způsobeného stresem
léčba pohybového aparátů
pomoc při léčbě ženských, gynekologických potíží
interních bolestí a problémů
aromaterapie působí jako léčba snížené imunity, únavy a bolesti hlavy

Ceník aromatické harmonizující masáže:
Aromatická harmonizující masáž 50´ .... 8
00,- Kč

Pokud vás tato masáž zaujala, nebo ji chcete někomu darovat pomocí dárkového šeku.
 Napište nám, rádi vám poradíme. Nezapomeňte do políčka Vaše zpráva* zapsat název masáže o kterou máte zájem.


Šárka(10.3.2022)

Dnes jsem byla u Romanky na aroma masáží. Bylo to něco naprosto skvělého a úžasného. Všem vřele doporučuji a moc se těším na příště.

Kontaktní informace

Institut RM
Šachetní 135
Královské Poříčí
357 41
Česká republika
IČ:
75550245
DIČ
Účet : ČESKÁ SPOŘITELNA 2425758369/0800, IBAN: CZ22 0800 0000 0024 2575 8369, BIC: GIBACZPX

Všeobecné obchodní podmínky pro masérské, rekondiční a regenerační služby v Institutu RM, nebo v Letním centru Institutu RM.