Thajská olejová masáž

Thajská olejová masážJe odlišná od nám známé thajské masáže především tím, že je prováděna na lůžku a za pomocí nahřátého oleje.

I zde můžeme mluvit o léčebné masáži, která ale zároveň splňuje vysoké nároky na relaxaci. Uvolňuje svaly a působí příznivě na krevní a mízní oběh i na imunitní systém. Podstata onemocnění je dána nerovnováhou v našem organismu a také nesouladem mezi námi a okolím. Používá tlaku podél energetických linií, široké spektrum pasivního protahování a mačkání bodů k vytvoření relaxačního, vysoce efektivního terapeutického léčení.

Pravidelná masáž uklidňuje nervový systém, uvolňuje svalové napětí, stimuluje krevní oběh, redukuje otoky a tuhnutí tkáně a napomáhá regulaci střev.

Celkové účinky thajské olejové masáže:

  • je vynikající prevencí před nemocemi a prostředkem k dosažení dobré fyzické kondice a psychické pohody.
  • ulehčuje smysl jednoty, celistvosti a balance.
  • Thajská olejová masážvytváří dynamický tělesný zážitek, který zahrnuje TĚLO, MYSL, EMOCE A DUŠI.
  • pomáhá zejména při bolestech hlavy a migrénách, při artritidě a ischiasu, při bolestech zad a při znecitlivění a paralýze.
  • uvolňuje toxiny z kloubů, svalů a tkání, zvyšuje schopnost přijímání živin, uvolňuje energetické blokády, zvyšuje cirkulaci krve a lymfy, uvolňuje bolest svalů a kloubů, zlepšuje vylučování odpadů z těla, posiluje nervový systém, ulehčuje relaxaci a regeneraci, odstraňuje bolesti páteře a zvyšuje flexibilitu těla.

Ceník Thajské olejové masáže                                  

  • Thajská olejová masáž 50 min    900,- Kč

Potřebujete více informací? Napište nám

Kontaktní informace

Romana Fojtíková (Margetová)
Šachetní 135
Královské Poříčí
356 01
Česká republika
IČ:
75550245
DIČ
Účet : ČESKÁ SPOŘITELNA :2425758369/0800